Koncentrovaný prostriedok na umývanie riadu DISH DROPS™

Koncentrát

Dish Drops™ Koncentrovaný prípravok na umývanie riadu ľahko preniká mastnotou a pripálenými zvyškami a všetok riad, sklo, príbory, hrnce a panvice zanecháva trblietavo čisté.

Prečo sa vám bude páčiť...

Umývanie riadov nemusí byť až taká drina. Vďaka svojej sviežej a povznášajúcej sa citrusovej vôni je umývanie riadov pomocou Dish Drops Koncentrovaného prípravku na umývanie riadov naozaj príjemné. Tento jemný, ale koncentrovaný čistiaci prostriedok si bez námahy poradí s mastnotou a pripálenými zvyškami jedál a zanechá po sebe čísté riady, panvice, príbory a keramické nádoby. Tento výrobok každodennej potreby obsahuje aloe vera, kyselinu alfa hydroxylovú (AHA) a prírodné výťažky z japonskej byliny perily krovitej. Čistenie s ním je jednoduché, nedráždi pokožku, nevysušuje ruky ani ich nezbavuje hydratácie.

Ako sa dá u renomovaných a vysoko dôveryhodných čistiacich prostriedkoch spoločnosti Amway predpokladať, Dish Drops Koncentrovaný prípravok na umývanie riadu obsahuje štyri prísady pochádzajúce z prírodných zdrojov a môže sa bezpečne použiť na všetky kuchynské náradia a dokonca aj na tie najcennejšie predmety z krištáľu a porcelánu.

Užitočné tipy...

  • Všestranný vysoko účinný prípravok, ktorý môžete bezpečne použiť na sklo, hrnce, panvice, príbory a dokonca aj na najjemnejší krištáľ, striebro a porcelán.
  • Odstraňuje pachy pochádzajúce z korenených jedál, rýb a iných potravín s výraznou arómou.
  • Vytvára dlhotrvajúcu, účinnú penu.
  • Ruky si po použití umyte a utrite dosucha.

Použitie:

  • Do drezu naplneného 5 l teplej vody pridajte 3 ml Dish Drops Koncentrovaného prípravku na umývanie riadov. Umyte hrnce, riady a príbory a pred usušením ich dôkladne opláchnite.
  • Nalejte 1 diel Dish Drops Koncentrovaného prípravku na umývanie riadov do Amway Pružnej fľaše s pištoľovým rozprašovačom a zrieďte s 3 dielmi vody. Dôkladne zatraste, premiešajte a použite pomocou hubky na menšie plochy.
  • Používajte na predmáčanie hrncov, panvíc a riadov do rúry, aby ste uvoľnili pripálenú mastnotu a usadeniny. 
12,40 €